Hasičský bál v Nezdřevě potvrdil tradice

Replica Watches

Koncem ledna se sešli nezdřevští hasiči, aby si rozdělili práci na svém tradičním bále, jehož datum bylo už dávno stanoveno na sobotu 3. února. Vlastně se jen připomněly úkoly, na něž jsou jednotliví členové SDH zvyklí z minulých let. Takže předprodej vstupenek a osobní pozvání místních občanů zajistí Vojta Červený, Petr Chaloupka, Honza Trefný a Michal Větrovec. Přípravu tomboly budou mít na starosti v podstatě titíž plus Alena a Eliška Červených (k nim se pak ještě přidali plzeňští příbuzní a Eliščin přítel) a Honza Bláha, který se zároveň postará o teplo na sále. Službu u vstupu obstarají Josef Chaloupka a Jiří Čepelák, ten bude později moderovat losování hlavních cen.

Jak se určilo, tak se také stalo. Všechno probíhalo podobně jako při dřívějších bálech. Ta parta je zkrátka sehraná a svým povinnostem dobrovolně přijatým dokáže dostát a zasloužit se tak o hladký průběh akce. K němu zcela očekávaně přispělo i hudební uskupení Karel, s jehož produkcí byli návštěvníci opět spokojeni až do třetí hodiny ranní, kdy bohužel muzikanti s hrou skončili. Dobrou náladu kapely podpořil i dárek pro bubeníka Jirku Reslera v podobě uliční tabule, kdysi ukořistěné v Praze. A vůbec nevadilo, že ta ulice se jmenuje REZLEROVA.

Mezi obecenstvem nechyběli přátelé z Bezděkova, Oselec i Řesanic a téměř všichni si odnesli nějakou cenu, která jistě stála za tu dvacku, kolik stál lístek. hermes outlet

Týden na to se měl konat rovněž tradiční dětský karneval. Jenže tady nepříznivě zasáhla chřipková epidemie a k lítosti zdravých dětí musela být akce zrušena. Ale příští rok, no uvidíme.

28.2.2018 - Správce