Nezdřevský vánoční turnaj

Po několikaleté pauze zaviněné nedostatkem vhodných termínů se v Nezdřevě opět uskutečnil vánoční turnaj ve stolním tenise. V sobotu 29. prosince se v sále místního hostince sešlo 13 sportovců včetně dvou žen, aby bojovali nejen o vítězství, ale též s o Vánoci přibranými kaloriemi.

Zajímavostí bylo, že závěrečné pořadí orámovali nejmladší účastníci – na 13. místě skončil patnáctiletý Dominik Palečko z Nezdřeva a vítězem se stal osmnáctiletý Jiří Suda mladší z Kasejovic. Druhé místo obsadil chanovický rodák Karel Salák a třetí byl domácí Karel Jiřinec.

O vydařené odpoledne se zasloužili zejména členové SK Nezdřev Jan Trefný a Michal Větrovec a poděkování patří i řadě spokojených diváků.

2.1.2019 - Správce