Slavná nezdřevská kráva už je definitivně legendou

Rolex Replica

Slavná nezdřevská kráva už je definitivně legendou

V minulémčísle jsem psal o jalovici jednoho nezdřevského chovatele. Vinou problémů s internetem na straně autora a potíží s počítačem na straně redakce se ke čtenářům nedostala dřív informace, že proslavené zvíře nastoupilo 4. Prosince na svou poslední cestu na jatka firmy Brejcha.

První reakce v hospodě byly: To si soused konečně oddychne od jejího bučení. A dále: To ještě bude muset zaplatit ty nože, které o stařenku zlámali, když ji štochali. Takže vývar bude mít minimální. To už to určitě někde propíjí, že tady dneska není. Ale co tě nemá, jak by mu ji doma zvážili, na ty prachy si ještěchvíli počká – rozvíjel se hospodský hovor.

Finanční výsledek porážky proslulého zvířete byl nakonec překvapivý nejen pro jeho majitele, který ostatně nikdy neskrýval svůj optimismus, ale zvláště pro hospodské pochybovačné mudrce. Jim dal chovatel za pravdu v jednom: Měl jsem ji prodat dřív.

Překvapení sousedé mu samozřejmě jeho relativní úspěch přejí a hned po oné příznivé zprávě mu radili: Hlavně z výdělku uhraď své peněžní závazky.

Jalovice se tedy stala legendou, která se čas od času objeví v hovorech u piva bez náznaku závisti vzhledem k utrženým tisícům, spíše s přejícnou úlevou, že se černé odhady nenaplnily.

4.1.2013 - Správce