Jarní brigáda v Nezdřevě

To, že v písemné pozvánce na letošní jarní brigádu na úklid a zvelebení obce bylo datum 20. května 2022, nikoho nezmátlo. Dostavilo se 33 ochotných občanů, jimž obecně prospěšné práce nejsou na obtíž.

Výsledkem oné pracovní soboty je opravená přečerpávačka patřící k systému čističky odpadních vod, vysekaná tráva podél komunikací, zpracování dřeva pro účely otopu obecních prostor, zvelebení kaple sv. Josefa i křížku na křižovatce, zdokonalení elektroinstalace na fotbalovém hřišti.

Poděkování patří všem zúčastněným: rodákům i chalupářům, dětem i důchodcům, hasičům stejně jako členům SK. I sluníčku, které po zakaboněném ránu začalo okolo jedenácté hodiny přece jen prosvítat.

31.5.2023 - Správce