Podnikatelský bál v Nezdřevě získává stále více příznivců

Již potřetí se uskutečnil v sále nezdřevského hostince Podnikatelský ples uspořádaný firmami MiPal a Kavárna U Johanky. Bylo to v sobotu 20. února a téměř 70 hostů si užilo večer a část noci ve velmi přívětivé atmosféře.

Duo Profil, které působí na tomto bále od jeho prvního ročníku, opět hrálo k plné spokojenosti obecenstva i tanečníků. Jen klimatické podmínky, jež způsobily, že „kozlík zdechnul", zabránily plně zaznít tolik očekávanému dudáckému umění pana Škanty.

To snad byl jediný škraloupek na této akci,Best Replica Watches o níž se vyjádřil Milouš Cikán z Oselec: „To byla výborná zábava, taková klidná, mohli jsme tancovat, povídat si, nikdo nikomu nepřekážel, zkrátka chci říct, že jsme s mou Natašou vůbec nelitovali, že jsme přišli. Trochu ještě musím pořešit, co s fůrou hnoje, kterou jsme vyhráli v tombole."

Tato cena z rozmanité tomboly by jistě přivodila určité rozpaky dvěma Pražandám, které ačkoli na své nezdřevské letovisko v tomto období obvykle nejezdí, nenechaly si Podnikatelský ples uniknout. A sestry udělaly dobře, poněvadž v bohaté tombole, dotované řadou podnikatelů z okolí, vyhrály půlku prasete. Z hospodského sálu jim ji chtěl pomoci odnést ochotný místní hasič. Jenže výhra byla v podobě poukazu, a tak to kde a jak skončila, jak byl odměněn obětavý dopravce, ponechme volné fantazii.

Tombola byla vpravdě rozsáhlá, obnášela přibližně 160 cen, a tak bez výhry odcházeli jen ti, kteří si nestihli lístek koupit, nebo návštěvníci s naprosto nepředstavitelnou smůlou.

Zábava skončila o třetí hodině ranní a všichni odcházeli s pocitem dokonalé pohody. Užili si tance, legrace, výher i rozumně konzumovaného alkoholu a lze očekávat, že nenechají ujít ani další ročník.

23.3.2016 - Správce